איך לבחור מתקן שווארמה

די להפוך לשווארמיסט מצליח, אין צורך להיות בעל שווארמה, בכל מסעדה או מטבח מקצועי ניתן להכין שווארמה טעימה. כל שנדרש הוא מתקן שווארמה מקצועי, בשר איכותי ותבלינים איכותיים. בחירת מתקן שווארמה למסעדה או למטבח מוסדי, היא פעולה חשובה ודרושה להתאם לצרכי העסק שלך, וכן לטעמי הלקוחות שלך. הנה מספר שלבים שיכולים לסייע לך בתהליך הבחירה:

הבנה של צרכי העסק

בראש ובראשונה הבינו את סוג המסעדה שלך ואת הצרכים הייחודיים שלך. לדוג', האם יש לך קהל יעד מסוים שאתה רוצה שיבואו לאכול. בבתי מלון נהוג שיש מכונת שווארמה המציעה כחלק מהתפריט שלהם שווארמה או מבטח של חברות גדולות המציעות כחלק מהתפריט שלהם

מתקן שווארמה

בחירת מכונת שווארמה

הדרך הטובה ביותר לבחור היא לשאול אנשים מהתחום, בעלי מסעדות שרכשו מתקן שווארמה, האם הם יכולים לתת לך המלצות או לשתף אותך בחוויות שלהם, ויכולים לספר לך על מתקן שווארמה שהם רכשו  והאם הם מרוצים מהמכונה, מהשירות לקוחות ועוד.

מכונת שווארמה מחיר

כיום ניתן למצוא מתקני שווארמה מסוג חשמל י או מתקן שווארמה על גז, ניתן למצוא מתקנים עם פלטות קרמיות ועוד. עם שלושה מבערים או חמישה מבערים. בדקו מהם הצרכים שלכם, האם נדרש מתקן שווארמה גדול או שמספיק מכשיר קטן, האם ש מקום לנקודת גז או שאתם מעדיפים מכונת שווארמה חשמלית. בדקו את כל הנתונים ובהתאם לתקציב שיש ברשותכם.  אם ישנם תקציבים מוגבלים, חשוב לבחור במתקן שיתאים למסעדה שלך ולא יפגע מדי בכיס.

שירות לקוחות ואחריות

בדוק את אמינות ושירות לקוחות היצרן או המפיק של המתקן. האם יש להם תמיכה ושירות לקוחות זמינה? האם החברה יכולה לתת מענה במקרה של תקלה ועד כמה המענה מהיר

בדיקה של המוצר

בעת הבחירה, בדוק את המתקן בקרבת העיניים. האם הוא יציב, נראה איכותי ויתאים לצרכיך?

בחירה של מתקן השווארמה

חשוב לוודא שמתקן השווארמהעשוי מחומרים איכותיים, במיוחד אם הוא בנוי מפלדת אל חלד. חומרים איכותיים יקנו לך את המחיר בעתיד ויאפשרו עמידות וקיום לאורך זמן.

מנוע

בעלי מנוע רב עוצמה הם חשובים לביצועים טובים וצלייה מהירה. בדוק את תכולת המנוע, כמה וולט, והאם יש לו מערכות קירור.

מבערים

מבערים חסכוניים וחזקים יכולים לחשוב על צריכת הגז או החשמל, וגם על יכולת הצלייה.

יכולת צלייה

מבחן את היכולת של המכשיר לצלוח מגוון של מאכלים בצורה אחידה ומהירה.

ניידות

אם יש צורך להעביר את מתקן השווארמה ממקום למקום, כדאי לבדוק על  מכונה קומפקטיות וקלת משקל חשוב במקרה של ניידות  בין מקומות שונים במסעדות או  ניידות באירועים.

חוזק ואמינות

חשוב לוודא שהמכשיר בנוי מחומרים מוצקים וחזקים שיכולים לעמוד בשימוש יומיומי ובתנאי עבודה שונים.

בנוסף, אנו ממליצים לבדוק ביקורות משתמשים או המלצות מעסיקים אחרים שכבר ניסו את המכשירים מחברת POTIS Germany כדי לקבל חוות דעת נוספת ולהבין איך הם עובדים בפועל.

מוזמנים ליוצר קשר ונחזור אליכם בהקדםן